21
Tue, Aug

20,66 % - Společnost LONGi Solar ustanovila nový světový rekord efektivity konverze 60článkových modulů

Technlogy & Business
Typography

SI-AN, Čína, 27. května 2018 /PRNewswire/ -- Společnost LONGi Solar oznámila, že Čínské generální certifikační centrum (CGC), autoritativní nezávislá zkušební organizace, potvrdila, že 60článkový oboustranný plátový modul společnosti LONGi Solar dosáhl na přední straně účinnosti konverze 20,66 %, což je dnes nejvyšší hodnota na světě.

20.66% -- LONGi Solar Sets Another World Record For 60-cell Module Conversion Efficiency
20.66% -- LONGi Solar Sets Another World Record For 60-cell Module Conversion Efficiency

Dr. Lv Jun, viceprezident společnosti LONGi Solar, řekl: „Tento průlom v efektivitě konverze modulů dále potvrdil rozvojový potenciál monokrystalické technologie PERC. Jsme plně přesvědčeni, že v příštích třech letech zcela nahradí běžné produkty a efektivně zvýší účinnost a spolehlivost generování elektrické energie solárními systémy, což zase snižuje náklady na vyrobenou energii (LCOE) a přináší zákazníkům další výhody."

Na základě vysoké účinnosti konverze jednostranného panelu PERC vytvářejí oboustranné PERC články energii na přední i zadní straně, což je o 10-25 % vyšší výkon za cenu srovnatelnou s jednostrannými moduly PERC. V budoucnu se tržní podíl oboustranných modulů PERC rychle zvýší.

Letos je to již potřetí, kdy společnost LONGi Solar získala primát v této oblasti a překonala světový rekord v efektivitě fotovoltaických modulů. Tento úspěch lze připsat velkým investicím do výzkumu a vývoje společnosti. V roce 2017 společnost LONGi vytvořila v oblasti fotovoltaického průmyslu nový rekord výdajů na výzkum a vývoj, když investovala 175,7 milionů USD, což představuje 6,77 % příjmů.

Společnost LONGi Solar bude postupně zavádět své inovativní technologie do hromadné výroby a využívat tyto pokročilé technologie pro své výrobky, aby svým zákazníkům poskytovala přední světová výkonná monokrystalická řešení.

 „Technologická inovace je duší společnosti LONGi," řekl Li Wenxue, prezident společnosti LONGi Solar. „Naše modulové technologie, které jsou orientované na trh a na zákazníky, úspěšně vyvážily výkon a účinnost a zohlednily jak náklady, tak i výhody. Podpora monokrystalických modulů společnosti LONGi přinese zákazníkům vyšší návratnost investic a přispěje k zelené energii na celém světě."

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/696898/LONGi_Solar.jpg
Logo - http://photos.prnasia.com/prnh/20170410/0861703498logo

SOURCE LONGi Solar

Advertisement

Advertisement

Translator

Advertisement
Advertisement

SolarQuarter Tweets

Follow Us For Latest Tweets

SolarQuarter Your 2018 Calendar: India's CleanTech Industry Events_Register Now & Save - https://t.co/yq2CRK5nz6
About 12 hours ago
SolarQuarter E-Mobility+ August Issue 2018 is here. Grab your copy now! https://t.co/rPZTNDTX20 EV #electricvehicles #Emobility… https://t.co/QzqlKAD798
About 16 hours ago
SolarQuarter Announcing: Participating Companies At India's Largest Electric Vehicle & Smart Mobility Event_ Grab Your Passes No… https://t.co/5bvIrR19N1
Friday, 17 August 2018 10:07

Advertisement