19
Fri, Oct

Společnost Trina Solar dodá fotovoltaické moduly o celkovém výkonu 167 MW pro největší evropský solární projekt

Technlogy & Business
Typography

ČCHANG-ČOU, Čína, 11. srpna 2018 /PRNewswire/ -- Společnost Trina Solar Limited („Trina Solar" nebo „Společnost") 9. srpna oznámila, že výrobce fotovoltaických článků poskytne fotovoltaické moduly o celkovém výkonu 167 MW pro největší solární projekt v Evropě.

Skupina ACS a její dceřiná společnost Cobra, specializující se na energetické infrastruktury na klíč, staví elektrárnu v Mule v provincii Murcia (Španělsko), která pokryje plochu 1000 hektarů s celkovou kapacitou 500 MW. Dodávky jsou naplánovány na 3. a 4. čtvrtletí roku 2018 a 1. čtvrtletí roku 2019. Očekává se, že projekt bude uveden do provozu do konce roku 2019.

Společnost Trina Solar dodá 496 000 jednotek svých multikrystalických modulů TSM-PE14H s výkonem od 335 do 340 W. Design polovičních článků přináší vyšší účinnost a nové uspořádání řetězců článků snižuje energetické ztráty způsobené stínováním mezi řadami. Certifikované moduly 1 500 V jsou navíc ideální pro rozsáhlé instalace, neboť náklady na provoz a údržbu jsou sníženy připojením většího počtu modulů do řetězce.

„Jsme velice potěšeni, že tento impozantní solární projekt vybudovaný s moduly Trina Solar bude největší v Evropě," řekl Gonzalo de Viña, ředitel oddělení modulů společnosti Trina Solar v Europě. „Jsme přesvědčeni, že naše obchodní vztahy se společností Cobra mají jasnou budoucnost. Navzdory paralýze posledních let na španělském trhu s fotovoltaickými elektrárnami toto úsilí dokazuje, že v zemi opět zasvítilo slunce pro solární energie, protože tato technologie je již konkurenceschopná bez dotací."

De la Viña dodal: „Kromě neustálého růstu v Evropě, mezi jinými tradičními trhy, naše výrobky od počátku roku získávají dynamiku a rostoucí popularitu na Blízkém východě, v Latinské Americe a zemích Asijského Pacifiku. S pokračujícím úspěchem na rozvíjejících se trzích počet objednávek dalece předčil naše očekávání."

Společnost Trina Solar jakožto přední světový výrobce modulů vybudovala celosvětově silný prodejní a operační tým s produkty prodávanými do více než 100 zemí a regionů po celém světě. Ke konci roku 2017 dosáhly akumulované dodávky společnosti výkonu 32 GW, což je první mezi výrobci modulů na celém světě.

Celosvětové dodávky společnosti Trina Solar představovaly v roce 2017 více než 9 GW, z nichž více než 60 % bylo dodáno na místa mimo domácí trh výrobců fotovoltaických zařízení. S příchodem třetího čtvrtletí roku 2018 se moduly Trina Solar i nadále dobře prodávají po celém světě, zatímco výrobní závody společnosti nacházející se v Číně i mimo ni vyrábějí v plné kapacitě. Společnost Trina Solar rozšiřuje své dodavatelské kapacity s cílem řešit rostoucí poptávku po svých produktech.

O společnosti Trina Solar Limited

Trina Solar je přední globální poskytovatel řešení pro solární energii. Společnost Trina Solar, která byla založena v roce 1997, vyvíjí proprietární inteligentní fotovoltaické systémy pro velké elektrárny, stejně jako komerční a bytová řešení, systémy pro ukládání energie a fotovoltaické moduly. Jako přední světový dodavatel integrovaných řešení solární energie se společnost Trina Solar ujala vedení v rozvoji značky v oblasti energie IoT (internetu věcí) a je odhodlána stát se světovým lídrem v tomto novém a vznikajícím sektoru. Pro více informací navštivte webové stránky www.trinasolar.com.

Related Links

http://www.trinasolar.com

Advertisement

Advertisement

Translator

Advertisement
Advertisement

SolarQuarter Tweets

Follow Us For Latest Tweets

SolarQuarter SolarRoofs North-East Edition Now In Guwahati, Get Your Passes Now - https://t.co/Q51lKO7S12
About 13 hours ago
SolarQuarter Recognizing Wind Industry's Top Players at India Wind Energy Excellence Awards 2018, New Delhi - https://t.co/fBepiseV6T
Wednesday, 17 October 2018 09:57
SolarQuarter Announcing India Green Finance Awards_ Nominations Now Open, 1 - 2 November 2018, Mumbai - https://t.co/TEczH7B2Ww
Monday, 15 October 2018 13:53

Advertisement